Sanalgo (bundan böyle Sanalgo olarak anılacaktır) web sitesini ziyaret eden kullanıcıların gizliliği, Sanalgo tarafından hazırlanan özel güvenlik yöntemleri sayesinde korunmaktadır. Kullanıcılar, Sanalgo web sitesine ziyaret ettikleri anda bu gizlilik politikasında yer alan hükümleri kabul etmiş sayılırlar. Eğer gizlilik politikası içerisinde yer alan bilgileri yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız bu web sitesini kullanmayın.

Sanalgo, kullanıcıların web sitesi üzerinde her türlü bilgileri (IP adresleri, konumları, kullandıkları tarayıcı ve cihaz bilgileri) kullanıcıların açık rızası olmadan üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Bu bilgilerin korunması aynı zamanda kullanıcıların sorumluluğuna da bağlıdır. Kullanıcılar, kendi kişisel bilgilerini bilerek ifşa ettikleri taktirde sorumluluk Sanalgo dahilinde değildir.

Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek ve aynı zamanda kalite standartlarımızı arttırmak adına çerezleri kullanıyoruz. Bu sayede web sitemiz üzerinde daha iyi bir deneyim elde etmenizi amaçlıyoruz. Bu çerezler, web sitesi üzerinde kalıcı değildir ve bir süre sonra yok edilir. Kullanıcıların herhangi özel bilgileri (kullanıcı adı, şifre ve e-posta) bu suretle web sitesi üzerinde kalıcı olarak bulundurulmaz.

Web sitemiz üzerinde kişisel bilgilerini paylaşırken (kullanıcı adı, e-posta, website vs) bu bilgilerin kendi rızanız dışında üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını bilin. Web sitemiz üzerinde okuduğunuz yazılara yorum yaparken kullanıcı adınız dışında diğer bilgileriniz sadece Sanalgo ile aranızda kalır. Bu bilgiler, gerekli yasal ve hukuki süreçlerde kullanılmak adına yetkili birimlerce istenirse Sanalgo, bu bilgileri kullanıcıların rızası olmadan paylaşabilir.

Web sitemiz üzerinde hiçbir özel bilginiz, başka bir platformda kullanılmak amacıyla işlenmez. Bu bilgiler, üçüncü taraflarla paylaşılmadığı gibi web sitemizin güvenlik yazılımları sayesinde özel olarak şifrelenmektedir. Uçtan uca şifrelenen bilgileriniz, herhangi bir yasal sorun oluşmadığı ya da siz paylaşmadığınız sürece gizli kalmaktadır.

Sanalgo web sitesi üzerinde yapılan yorumlar tamamen kullanıcıların yükümlülüğündedir. Bu yorumlarda yer alan bilgiler kullanıcının kendisini ilgilendirirken bu yorumlardan oluşacak herhangi bir yasal sorunda Sanalgo sorumluluk kabul etmemektedir. Bu nedenle yorumlarda anayasa kanunlarına aykırı beyanlarda bulunmama konusundaki yükümlülük tamamen kullanıcılara aittir.

Kullanıcılar Sanalgo üzerinde herhangi bir bilgi paylaşırken bu bilginin telif haklarına aykırı olmadığını, yasalarca yasaklanmadığını ve bilginin özel/gizli bilgi statüsü olmadığı konusunda dikkatli olmalıdır. Yapılan yorumlarda telif hakkı ihlali barındıran unsurlar sonucu oluşacak durumlardan Sanalgo sorumlu tutulamaz.
Web sitesinde, üçüncü taraf web sitelerinin linkleri yer almaktadır. Bu linkleri takip ettiğiniz taktirde sorumluluk kesinlikle Sanalgoya ait değildir. Sanalgo üzerinden erişeceğiniz üçüncü taraf web siteleri, bu koşullara tabi değildir ve bu nedenle üçüncü taraf web sitelerinin gizlilik politikalarına bağlı olarak bilgiler değişiklik gösterebilir.

Sanalgo, web sitesi üzerinden üçüncü taraf web sitelerinde oluşabilecek herhangi bir sorunda kesinlikle yükümlülük kabul etmemektedir. Sanalgo, bu gizlilik politikası üzerinde yer alan bilgileri kullanıcılarına haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.